Belimi olabilecek en ince hale getirmeme yardımcı olacak egzersiz programı?

youtube'de çok fazla video var. Hangisine başlayacağımı şaşırdım. Deneyip memnun kaldıklarınız var mı acaba?

Bölgesel zayıflama son yılların en büyük yalanı. Mevzuya bu açıdan bakın. Siz egzersiz yaparsınız ve bedeninizde genetik kodunuza göre değişiklik meydana gelir. Olay bu.

  • o ben degilim  (21.06.20 22:29:39)
Evet farkındayım zaten soru aslında belimi nasıl incecik yapabilirim değil , vücut yapıma göre "olabilecek" en ince seviyeye getirmemi sağlayacak iyi egzersiz programı arıyorum.

  • kayanyıldız  (21.06.20 22:33:51)
Sınırlı sayıda denek ile yapılan çalışmalarda bölge yoğunluklu egzersizlerden sonra kardiyo yapılması durumunda yoğun çalışılan bölgelerde yağ yakımının daha fazla olduğu gözlenmiş. Örneğin karın egzersizlerine yüklendikten sonra kardiyo yapanların karın bölgelerinde daha fazla yağ yakıldığı tespit edilmiş.

Tabii ki bunun klinik olarak bir geçerliliği yok. Bünyeden bünyeye değişim gösterebileceği gibi bu tip bir eforun vücuda herhangi bir zarar verip vermeyeceği konusunda da sonuçlar çok net değil.
  • desdenova34  (21.06.20 22:42:31)
Eminim birçok farklı öneri yazan olacaktır. Ben buna basit bir cevap veriyorum genellikle. Zaman temelli tempolu uzun yürüyüşler + beslenme disiplini. Beslenme kısmı da uzunca yazılabilir. Bunu da kısaltayım. Yatmadan en az 4 saat önce bir şeyler yemeyi kesmeli. Özellikle un, şeker ve gereksiz abur cuburdan uzak durmalı.

  • o ben degilim  (21.06.20 22:57:53)
Korseye alışın

  • Unde bach canim  (21.06.20 23:23:04)