[]

mutfakta ne yapayım?

ara sıra merak ettiğim tarifleri deniyorum. tasty sitesindeki yaşlı bir teyzenin tarifi biralı soğan halkasını yaptım, geçen hafta dr.oetker tahinli sufleyi denedim, ondan önce de haşhaşlı irmik tatlısı denedim.

şimdi canım tatlı çekmişken değişik şeyler yapayım diyorum. siz ne önerirsiniz?beğendiğiniz, sık sık yaptığınız ya da deneyeceğiniz tarifleri merak ediyorum. evde un, vanilya, kabartma tozu, yumurta vs gibi temel malzemeler var.


 
Profiterol tabiki.
Hatta bana da ikram et.

  • etna  (21.06.20 13:48:58) 
Demin tvde arda turkmen cheesecake yapti. Cok pratikti. Seviyosan cheesecake onu yap


  • Kittie  (21.06.20 13:51:12) 
@etna
5 çayına hazır olur :D

@Kittie
evet o da ne zamandır aklımda yahu, bi girişemedim :/
  • MtKrt  (21.06.20 14:09:49) 
damndelicious.net Bu çok güzel, biraz malzeme lazım.
www.foodnetwork.com Aşırı güzel tarif.
www.gamzemutfakta.com Acı seviyorsanız çok güzel, sevmiyorsanız bile hâlâ güzel.

Deneme sırasında tuttuklarımdan:
www.davidlebovitz.com
hostthetoast.com
thekitchenpaper.com
  • kobuzchu kiz  (21.06.20 14:16:50 ~ 14:16:58) 
cheesecake +1.
pratik olur, arkadaşlarınıza da yaparsınız ilerde. güzel oluyor.

  • lovemyself  (21.06.20 15:10:12) 
Damy’s kitchen blogunda brownie kurabiye var o tatları seviyorsanız bence kesinlikle denemelisiniz.


  • Olric  (21.06.20 16:59:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.