avrupa'ya otobüs firmaları ve trenle gidiş

merhaba, özellikle balkan bölgesine giden otobüs firmaları arıyorum. bildiğiniz var mı? sadece firma isimlerini vermeniz yeterli, tek tek kontrol edeceğim.

bir de trenle gitme şansımız var mı? hayatımda hiç kullanmadım. tcdd mi götürüyor yoksa özel firmalar da var mı?

ben 7 sene önce sirkeci - sofia arasında tren kullanmıştım. gece boyu sürmüştü yol. sanırım yataklı vagondu. öyle hatırlıyorum. halkalı'ya kadar geliyordu galiba tren. oradan öte otobüsle bırakmışlardı o zaman.

metro dışında bir de nilüfer'in varmış sofya'ya.
www.obilet.com

daha bir sürü firma vardır.
aksaray terminalinden kalkan otobüsler hep yurtdışına gidiyor. balkanlara giden firmalar da vardır belki orada.
  • biseysorcaktim  (20.06.20 14:26:52)
akbulut, bulgaristan’a gidiyor.

  • garavel  (20.06.20 14:43:51)
yazmayı unutmuşum, istanbul'dan gideceğim.

  • Sour  (20.06.20 14:46:29)
Metro turizm

  • Unde bach canim  (20.06.20 14:59:56)
alpar turizm var, neredeyse tüm balkanlara var otobüs(almanya'ya bile varmış). zamanında selanik'e gitmiştim sorunsuz, metro'dan daha iyidir.

  • austra  (20.06.20 15:50:00)