[]

ayvalık taraflarında dingin ve temiz deniz var mı

köpeğimle gidip günün tadını çıkarabileceğim, az kişinin olduğu ve mümkünse dalgasız berrak suyu olan nereyi önerebilirsiniz? biraz keşif yapalım :)
 
cunda ada camping
muazzam bir deniz lakin ulasim icin araba / taksi sart

  • abukkraker  (20.06.20 10:49:25) 
Sarımsaklı badavut - hafif soğuk mis gibi deniz
sarımsaklı el turco beach tarafları - hafif soğuk mis gibi su
altınova sahil - tam emekli sahili. rüzgar durumuna göre tertemiz su ve sakin
maden adası karşısı - bakir koy

bunların hepsi arabayla çok rahat gidebileceğiniz yerler.

not:ayvalıklıyım, soru varsa cevaplarım.
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (20.06.20 11:01:15) 
Patriça aradığınız koy.


  • Neyazayım  (20.06.20 12:19:21) 
@kirmizigozluagackurbagasiyesili gomec sahili nasil bi yer? 2-5 temmuz edmok motosiklet festivali varmis da gidelim diyoruz arkadaslarla.


  • onemoremile  (20.06.20 15:47:29) 
@onemoremile, ören tarafında deniz güzeldir ama çok soğuktur. eğer ayarlayabilirseniz artur denilen yerden ev tutun. özel site ve tatilin keyfini çıkartırsınız.


  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (20.06.20 19:21:31) 
Cadirlarda kalinacagi kesin de gunduz golgelik agac alti camping vb. bir alan var mi onu merak ettim. Bu bolgede bu yil ilk defa yapilacak cunku. Nette resmen kaynak yok gibi.


  • onemoremile  (20.06.20 20:14:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.