[]

Elektrik - Elektronik PDF

Elektrikle uzaktan yakından bir ilişkim yok ancak en azından arduino vs üzerinde modellemeler yapabilecek, devre kurabilecek kadar elektrik - elektronik bilgim olsun istiyorum. Bunu sağlayabilecek, önerdiğiniz bir PDF var mı ?.
 
youtube videolarını öneririm. pdf'ler genellikle sıkıcı ve anlaşılmaz olabilir.
eğer hiç bilginiz yoksa youtube üzerinden hem duyarak, hem görerek çok daha rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

elektrik ve elektronik derslerinin içeriklerine dair başlıkları internetten bulup, o sıra ile videolar arayabilirsiniz ya da bir kanal bulduysanız doğrudan içeri dalabilirsiniz.
pdf'ler daha çok bilgisi olanlar içindir.
  • attirmayin makedonun kafasini  (20.06.20 02:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.