İstanbul Bilişim dolandırır mı?

10 gün önce internet sitesinden bulaşık makinesi aldım, ödemeyi havale yoluyla yaptım.
Bugün kötü yorumlar okudum bir sürü kişiye ürünleri gelmemiş diye. Bana da 30 Hazirana kadar teslim şeklinde açıklaması maili geldi. Yorumları gördükten sonra korktum. Var mı başına bir durum gelen burasıyla alakalı?

Muhtemelen gelmeyecek bir bardak su içiniz

  • shredd  (19.06.20 21:10:08)
genelde ya ürün çook geç geliyor ya da gelmeyen ürün için para iadesi istediğinizde iade çoook geç yapılıyor. hiç iyi yorum yapanı görmedim, ama yine de bekleyin bakalım.

  • MtKrt  (19.06.20 21:13:49)
şikayetler MtKrt'in dediği gibi. Tam olarak dolandırıcı değiller, fakat 1 ay sonra falan gönderiyorlar veya iade istiyorsun birkaç ay sonra alabiliyorsun falan gibi. Keşke ekşi'den yorumlara baksaydınız önce :/

  • nhk ni youkosu  (19.06.20 21:15:14 ~ 21:15:47)
Gecmis olsun hocam. Internetten bisey alirken eger mal nispeten ucuzsa muhakkak detayli arastirmak gerekiyor. Vakit kaybetmeden yasal haklarinizi arastirip hemen o kanala girmenizi tavsiye ederim.

  • Kirmizibavul  (19.06.20 21:35:39)
Selam, ürünü web uzerinden iptal ettirip genel müdürlüğe gidin iptal kodu ile beraber. Paranızı 2-3 gün içinde alırsınız.

  • dietf  (19.06.20 21:57:53)
hocam çok konuşuldu burada da. battı o firma. paranızı işletip 1-2 ay sonra iade ederler.

  • xrated  (19.06.20 23:08:01)
Bedava peynir fare kapanında olur

  • Mistyimage  (20.06.20 00:34:44)