[]

Kedi maması sorusu

Merhaba! Saçma bir soru olacak belki kusura bakmayın. Oturduğum apartmanın etrafındaki kedileri besliyorum. Önceden temizmamadan alıyordum ama sözlükte çok gömdükleri için değiştireyim diye trendline deneyeyim dedim. Sevmezler de elimde kalırsa diye her çeşitten (tavuklu, kuzulu, gurme vs) birer tane aldım ama hiç ayırmadan yediler. Şimdi tekrar alacağım ama merak ediyorum yine değişik seçenekli mi alayım? Değişiklik kedilerin hoşuna gider mi, yoksa aynı olması mı daha iyi? Yoksa hiç farketmez de ben gereksiz hassaslık peşinde miyim? Başka mama öneriniz varsa o da makbule geçer. Teşekkürler!
 
trendline mama o çok gömülen çağatay yem sanayi (temizmama) ürettiği mamaların çöpü kadar bile besleyici değil.Lider yem diye bir firmanın ürettiği sadece aromalı çöp yediriyorsunuz yavrulara. Temizmamanın gömülmesinin tek nedeni var pet shoplara ve veterinerlere son kullanıcıya verdikleri fiyattan veriyorlar ve haliyle pet shoplar ve veterinerler kar koyup satamıyor.
(trendline mamanın üreticisinin bir tanıtım videosu var izleyin sayılan proseslerin hiç bir adımında et tavuk vs gibi bir gerçek et prosesi yok tamamen aroma)

  • delikedidilimiyedi  (19.06.20 22:05:08 ~ 22:07:52) 
@delikedidilimiyedi temizmama'dan devam mı edeyim o zaman? yoksa başka tavsiyeniz var mı?


  • peki madem  (19.06.20 22:56:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.