array(0) { } ekşi duyuru - wdcloud bağlantısı bi anda kesiliyor
array(0) { }
[]

wdcloud bağlantısı bi anda kesiliyor

bu lanet nas cihazı bi iki haftadır kapalıydı. şimdi açtım dosya aktarmak istiyorum NAS'dan PC'ye ama sürekli bağlantı kesiliyor.. Hiç anlamam bu işlerden , ne olabilir sorun?
 
ethernet olabilir. bağlantı koptuğunda gidebilir.

baştan kurulum yapmayı deneyin. bağlı olduğu kablo ve switch vs kontrol edin.

sıcaktan sapıtıyor olabilir mi diyeceğim ama bilemedim nas'larda sıcaklıkla ilgili önlemler genelde iyidir.
  • ozdek  (19.06.20 18:07:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.