[]

Finansbank yıllık üyelik ücreti

Cardfinans go kredi kartıma Nisan 2020 tarihinde yıllık üyelik ücreti adı altında 35 tl borç yansıtmışlar.

2013 yılında www.qnbfinansbank.com
Buraya girip, iade etmezseniz hesabını kapatacağım yazmıştım ve 1 yıl kullanım taahhütü ile parayı iade etmişlerdi.

Sonraki yıllarda kestiler mi kesmediler mi unuttum, sanırım bikaç yıl kesmeyip tekrar kesmeye başladılar çok emin değilim kaçırmış olabilirim.

Bu kart öğrencilere veriliyordu limiti zaten 1000 tl. Bu arada 4 yıl önce de öğrenciliğim bitti, onunla alalı 4 yıldır hesabımdan kesiliyordur belki de bu ücret bilemedim :)

Zaten mobil bankacılıkta en son 12 aylık ekstre yi görüntüleyebiliyorum.

Canlı destekten yazdım böyle olursa kartı kapattırırım diye ama pek sallamadılar.

Bu 35 lirayı geri alabilir miyim sizce,

 
Alamazsın.


  • sorularimicinfeykhesap  (19.06.20 16:40:30) 
Bende de aynı kart var öğrenciliğim bitti valla kullandığınız bir kartsa ödeyin geçsin çünkü normal karta geçmek zorunda kaldığınızda 100 küsür liralık aidatlar ödeyeceksiniz :/


  • atom karincanin torunu  (19.06.20 16:45:33) 
Bana garanti 140 TL takmış geçen ay, sizinki iyiymiş :)

Gecen sene ben de iptal edeceğim deyince 1 yıl taahhütlü iade etmişlerdi. Hepsi aynı, en iyisi ya maaş hesabı olan bankadan ya da enpara dan kart kullanmak.
  • va  (19.06.20 23:03:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.