[]

iphone 11 aksesuarlar için marka?

aksesuar olarak ne almam gerekiyor? hangi markaları önerirsiniz?

1- kılıf
2- ekran koruyucu (tamperli falan diyorlar ne demekse. onu mu almam gerek sizce?)
3- kulaklık dönüştürücü.

spigen için iyi diyorlar ama çok pahalı değil mi yav? bir de şeffaf silikonlar iyi mi? 2 hafta sonra sararıp soyulacaksa bulaşmayayım

 
Spigen'den şaşma. Ama tavsiyem indirimleri takip et aciliyetin yoksa. Şu anki fiyatlar aşırı fahiş.


  • Take it away honey  (19.06.20 14:39:50) 
Spigen ve Baseus sıklıkla kullandığım markalar.

akilliphone diye bir toptancı sitesi var orada fiyatlar ucuz oluyor genelde
  • Northern Mariner  (19.06.20 15:39:19) 
kılıfta ve ekran koruyucusunda kesinlikle spigen.


  • delidir yakalayin  (19.06.20 15:41:17) 
Ben spigen aldım, şeffaf kılıf. 2. Haftada değil ama 3. Ayda sarardı. Tabii böyle kopkoyu bir sararma değil ama hiç sararmayacağını söylemişlerdi alırken.

Ekran koruyucu için marka bilmiyorum tabii telefoncuda taktırdığım için ama ben jelatin yerine camı tercih ediyorum. Matlaşmıyor, daha sağlam. Benim gibi leyla iseniz cam alın siz de.
  • irene  (19.06.20 18:38:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.