[]

Netflix Mini Dizi

Netflix Türkiye'de olan, severek izlediğiniz mini dizi önerebilir misiniz? Tür, ülke önemli değil..
 
Maniac güzeldi onu öneririm. Bir sürü var ama diğer hiçbiri aklıma gelmedi şu an :/ Gelirse eklerim.

Edit: @meiyisi yazmış The Spy çok iyiydi bir gece başlayıp ertesi sabah bitirdim sonra işte acı çektim tüm gün, o derece güzel.
  • aguen  (18.06.20 13:43:46 ~ 13:52:40) 
unorthodox, the spy


  • meiyisi  (18.06.20 13:45:49) 
Stranger


  • sta  (18.06.20 15:39:54) 
the end of the fucking world - sadece ilk sezonu izledim, eğlenceli ve akıcı
tabula rasa - yavaş tempolu, gerilim
the mind, explained - mini dizi olarak geçiyor ama belgesel
  • kostüm çok güzel prenses misiniz  (18.06.20 16:13:49 ~ 16:14:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.