[]

kahve termosu önerisi

internettn maske söyleyeceğim de aynı zamanda bir termos da söylemeyi düşündüm ama fikrim yok. kahve termosu dedim ama soğuk su için vs. de kullanılabiliyorlar sanırım aynı zamanda. öneriniz var mı?
 
Zojirushi


  • Mcfly  (17.06.20 23:19:39) 
bunlar da 250-300 liraymış. daha orta halli bişey olsa daha iyi olur. 100-150 filan.


  • duyuru  (17.06.20 23:30:25) 
Geçen sene 35 liraya almıştım, 65 olmuş.

www.decathlon.com.tr
  • pislick0  (18.06.20 00:21:30) 
geçen sene migrostan almıştım. çok pahalı bir şey değildi. sıcaklığı da 3-5 saate kadar koruyor. oraya da bakabilirsiniz.


  • Çağa ayak uyduramayan  (18.06.20 08:21:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.