[]

turşu suyu ve alkol

turşu suyu çok seviyorum ama klasik olanı değil de kühnenin alman usulü salatalık turşusunun ya da ikeanın dilimli salatalık turşusunun sularını, şekerli oluyorlar sanırım biraz. mesela martiniye zeytin suyu koyuyoruz ya bu turşu sularını da alkollerle değerlendiremez miyiz? bloody marye koyayım dedim pek olmadı. varsa fikriniz alırım.
 
direk kokteyle değil be ben Jameson viski ile turşu suyu içiyorum. Bu oldukça yaygın bir olay, pickleback shot deniyor. ve çoook beğeniyorum :)


  • giovanne  (17.06.20 21:39:19) 
Olabilir. Votka+acı şalgam güzel oluyor.


  • heritage  (17.06.20 22:47:53) 
Spicy shandy: bira (lager), greyfurt suyu, biraz turşu suyu, karabiber


  • astrid  (17.06.20 23:40:15) 
alkol biraz da insanin kendisi ile alakali. dene-yanil yoluna gidin, mutlaka hosunuza gidecek muhtesem bir eslesme olacaktir


  • sweetoffice  (18.06.20 09:59:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.