[]

Marmarayda virüs bulaşma riski?

Klimalar çalıştırılıyor mu ve yolcu yoğunluğu nasıl son günlerde kullanan var mı?

Cam açmak mümkün değil otobüse binmek daha güvenli olabilir mi bu yüzden?


 
Geçen cumartesi Pendik-Söğütlüçeşme arası kullandım. Klimalara dikkat etmedim açıkçası ama içerisi bunaltıcı da değildi.

Oturma düzeni bir dolu bir boş olacak şekilde devam ediyor. Akşam 7-8 gibi bindim. Bir sırada en fazla 2 kişi oturuyordu. Gördüğüm otobüslerin bir standardı yok. Kimisi tıklım tıklım kimisi bomboş. Marmaray standarttı gördüğüm kadarıyla.

FFP3 maske ve yüz siperliği kullandım dolu olma ihtimaline karşı. Çıkartmadım ama.
  • desdenova34  (17.06.20 12:55:44 ~ 12:56:23) 
Valla virüse karsi nispeten de olsa tek guvenli toplu ulasim araci marmaray gibi görünüyor. Her gun kullaniyorum.


  • goklerdengelenkarar  (17.06.20 19:48:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.