[]

Günübirlik izmir

Günübirlik izmir merkezde ne yapılabilir?
İzmir'i gezmek istiyorum, güzergah üzerindeyken bir gün izmir'de kalıp ne yapabilirim? 
konakta bira içersin, oradan asansöre çıkar bir bira daha içersin. oradan vapura binersin karşıyakaya iner çarşıda gezip dönersin.


  • mikahakkinen  (17.06.20 10:58:35) 
alsancak çimler ve alsancak turu, asansör, kemeraltı olabilir. ben kemeraltını sevmiyorum ama kızlar ağası hanında kahve içilebilir. karşıyaka çarşıda bir şey yok, birkaç gün olsa gidin derdim ama tek gün için gerek yok.


  • anarsika  (17.06.20 12:19:41) 
ilgi alanlarınız nedir? bilsek ona göre öneride bulunabiliriz. misal arkeoloji merakınız varsa izmir arkeoloji müzesi her ne kadar bina olarak dökülse de koleksiyon olarak iyidir, özellikle hazine odasını görün derim. bahçedeki eserleri de atlamayın.


  • Phoebe  (17.06.20 12:47:55 ~ 12:48:05) 
Kemeralti, alsancak, agora.. guzel bence.


  • kuehles blondes  (17.06.20 14:11:31) 
İstanbul örneginden şunu diyebilirim. Kapalıçarşı ve sultanahmete gez, oradane minönüne in oradan vapurla kadıköye gez, dönüşte beşiktaşı görmeden gelme.

bunun gibi biraz şehir gezmesi.
  • liberal  (17.06.20 14:27:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.