[]

the walking dead 1.sezon türkçe altyazısı yok hiç bi yerde?

planetdb kapalı, turkcealtyazi.org'da 1.sezon yok.


nerden bulabilirim?

 
@cesario ;

hocam AMZN versiyonu indirmiştim, burda yok. sürelerde bi garip. düzenli geride yada ileride değil kendim de değiştiremiyorum. AMZN için altyazı bulursanız teşekkür ederim :)
  • avatar is back  (16.06.20 17:32:13) 
abdli arama motorlarında bulamazsın, hepsinde yasak. yandex'te var ama. indirip arama kısmına twd izle yaz çıkar.


  • iwasbornonamountainside  (16.06.20 17:44:41) 
Netflix'de var aslında.


  • burka  (16.06.20 18:21:37) 
Caption diye Bi altyazı programı var kardeşim, indir ve bana dua et.kolay gelsin


  • mhrkrts80  (17.06.20 00:41:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.