[]

mckinsey raporu gibi şekilli mekilli pdf

nasıl hazırlanır?
 
Nasıl hazırlanır konusunu biraz daha açsan iyi olurdu ama görünüm açısından diyorsan pek çok seçeneğin arasından bence aşağıdaki program öne çıkar:
Adobe InDesign

Bunun yanında yerine göre aşağıdaki programların kullanımı da gerekebilir.
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe InCopy

Alternatif olarak da
CorelDraw
  • cursor  (16.06.20 18:34:57) 
bu tarz sirketlerde profesyonellerden yardim aliniyor :)

sirket adini istediginiz gibi koyun ama cogu bu sekilde ya da yakindir.

siz raporu yazarsiniz, hesaplari yaparsiniz, analizi halledersiniz aksam 17 deadline i icin rapor hazir ise onaydan gecerse ara departmana gecer. ara departman bu raporu hindistana yollar, hindistanda grafikerler kalan kisimlari tamamlar sizin icin yerel saatle sabah 6 da raporunuz sekilli sekilde hazirdir ve yayinlanir.

bu hindistan olmaz, macaristan olur, italya olur, meksika ya da türkiye olur. bu arada baska sirkete gitmez sirketin baska ofisi ya da departmainda bitirilir.

zaten hq ise orada 1000 kisi calisiyorsa 5 tane de grafiker vardir zaten. acil seyler ya da cok önemli isler burada yapilabilir.

indesign en cok kullanilani bildigim kadariyla. adobe uygulamalari sektör standartidir.
  • black fridayde bos kutuya talim eden adam  (16.06.20 19:29:26 ~ 19:30:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.