Oto servis problemim

Ekim ayında kaza yaptım, arkadan çarptılar. İstanbul'dan Bursa'ya giderken gerçekleşti ve ben İstanbul'da yaşıyorum. Arabayı mecburen Bursa'daki yetkili servise bıraktım ve kasko dahilinde tamir edeceklerdi. Ancaaak, bir ayda arka tamponu tamir edemediler veya degistiremediler, bir ay yattı araba. Bu arada on cama taş gelmişti, madem yatıyor onu da değiştirelim dedik, hasar dosyası açıldı, cami beklemeye başladık.

Bir ay sonrası aracın tampon hasarı tamir edildi ancak cami getiremedik dediler. Tamam dedim cam da gelince takılır, gitti. Bursa'ya, aracı alacagim, baktım tamponu boyamamislar. Mat bir siyah. Araç lazim bana İstanbul'a döneceğim. Dedim cam gelince getirecegim zaten, o zaman boyayın. Tamam dediler.

Sonra her hafta aradım, sordum, covid sezonuna kadar camdan haber gelmedi. Ondan sonra zaten gidemiyorum, kestim aramayı. Ta ki yollar açılana dek. Gittiğimde dediler yetkili yok yarın gel. Ertesi gün gittim, patron yok, biz sizi bilgilendireceğiz. Ertesi gün arayan yok. Açtım telefonu, açan kişi birisine aktardı, aktardığı neydi kardeşim problem deyince bende kayış koptu. Açtım ağzımı yumdum gözümü. Bana yarın ne zaman yapacağınıza dair bilgi vereceksiniz dedim ve kapattım. 4 gün oldu arayan soran yok. Ne yapayım ben?

Kusura bakmayın, dağınık oldu mobilden. Lütfen birisi akıl versin. Kahveden adam alıp basacagim yoksa servisi. Bu arada mevzubahis işletme Bursa Erginakin.

Yetkili servisin bu derece laubali davranması gerçekten can sıkıcı.

Sizin yerinizde olsam distribütör ile iletişime geçerdim, neticede yetkili servis tüm işlemleri (en azından bildiğimiz kadar) ortak havuza giriyor.

Benim tercih ettiğim yetkili servisten her hizmet alışımdan sonra mutlaka firmanın müşteri Hizmetleri arayıp, hizmetten duyduğum memnuniyeti sorguluyor.

Mevzu bahis servise yetkili servis belgesini veren ana firmaya şikayetinizi bildirmeniz durumunda dikkate alınacağını düşünüyorum.
  • avarel dalton  (16.06.20 19:44:46)