[]

t3-t4-tsh

daha önce tiroit için t3, t4 ve tsh tahlilleri isteniyordu. iki senedir tahlil sonuçlarımda t3 sonucu yok.
bunun sebebi nedir? 
Bazen doktorlar tsh+t4'ü yeterli buluyor, nedenini ben de bilmiyorum. Zaten hastalık geçmişine hakim oldukları için ilaç dozu yetiyor mu diye bakmak için t4 ve tsh yetiyordur belki.


  • kobuzchu kiz  (16.06.20 10:55:09) 
T4 daha hassas bildiğim kadarıyla. Ben de tiroid hastasıyım, gebelik ve lohusalıkta hep t4 değeri sapıttı ve ilaç dozu ona göre düzenlendi.


  • curukturpkokusu  (16.06.20 15:29:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.