[]

abd’de void vb. kavramlarla kafayı bozan türk

Bi abimiz vardı hatırlıyor musunuz. Sonra Elazığ’a dönmüş dağın başında tek oda bi yerde yaşamaya başlamıştı. Türkçesi biraz kırıktı. Akşamdan beri hatırlamaya çalışıyorum. Şizofrenisi vardı sanırım.
 
Platform YouTube bu arada. Hatta vakti zamanında YouTube’a rakip bir platform açtığını anlatıyordu.


  • eksisozlukokuryazari  (16.06.20 02:38:20) 
(bkz: sümer kolçak)

edit: hee youtube demişsin, bu ekşideydi. Youtube'da var mı bilmiyorum, çok takip etmiyodum ben

edit 2: gerçi elazığ falan da uyuyor. Budur herhalde
  • nundu  (16.06.20 02:39:29 ~ 02:41:11) 
sümer twitter'da galiba artık. yine devam.


  • ozdek  (16.06.20 12:25:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.