Sade bir nikah için bu elbise nasıl?

Toz pembesi yerine beyazı olacak. Modeli, mavi çiçekleri vs. her şey tamamen aynı. Sade, sadece üç beş kişinin olacağı basit bir nikah ve sonrasında minik bir kutlama. Bir arkadaşım için soruyorum:)

Altına da şu encrypted-tbn0.gstatic.com veya şu ayakkabı encrypted-tbn0.gstatic.com Muhtemelen ilki.

güzel değil bence :/ dümdüz elbise nikah için bilemedim..

  • benaslinda  (15.06.20 14:39:47)
Damat tarafı köy zihniyetindeyse değişik yorumlayabilirler.

  • kickboxer  (15.06.20 14:41:14)
ayakkabılar çok şık ama bu elbise nikah elbisesinden ziyade parti elbisesine benziyor. beyaz sadece uzun bir elbise daha iyi olabilir. model olarak omuzlar açık ya da bişiler olabilir ama kumaşın üzerinde bu kadar çok incik cıncık olmasa daha şık durur bence

  • sonsuz  (15.06.20 14:55:55)
Düğün dernek işlerini sevmesem de kıyafet konusunda geleneksel yaklaşıyorum. Ben olsam daha net, çiçeksiz vs bir nikah elbisesi bakardım. Ha zaten üç beş kişi geliyor vs diyorsanız da giyilebilir yani.

  • elorelia  (15.06.20 14:57:31)
Ben de beğenmedim ama siz beğendiyseniz neden olmasın diyorum.
Yalnız böyle yakalar fotoğrafta poz verirken güzel olsa da giyince hiç kullanışlı olmuyor. İçine uygun sutyen bulmak dert, sağa sola dönerken açılması ayrı dert, karar verirken ona da dikkat etmenizi öneririm.

  • kobuzchu kiz  (15.06.20 14:59:15)
Derin dekolte ile gelinden rol çalmayın derim. Yoksa elbise güzel ama pek nikahlık değil.

  • whoosie  (15.06.20 15:21:31)
Ayakkabi guzel. Floral seyleri sevmiyorum. Dekolte sorun degil de, elbise oyle şik degil.

  • camussar  (15.06.20 15:35:52)
Evet, 1. ayakkabı daha zarif duruyor.

Ama elbiseyi pek beğenemedim. Düz renkli bir elbise baksanız daha şık durmaz mı? Zaten desenli bir elbisede o fırfırlar beni bir yordu.
  • wish i could find a way to disappear  (15.06.20 16:54:11)
bu nikah elbisesi değil. daha şık bir şey bak.

  • anais  (15.06.20 17:06:15)
Bence de elbise güzel değil, nikaha da yakışmaz gibi geldi. İlk ayakkabıyı beğendim.

  • asteriks  (15.06.20 17:20:13)
Ben köylüyüm galiba ama ben gecelik sandım.

  • allah yazdiysa bozsun  (15.06.20 20:31:18)
elbise hiç uygun değil. şubaşı facts

  • delidiyorum  (16.06.20 08:30:53)
Elbise de ayakkabılar da çok tatlı.

  • chitosan  (16.06.20 08:53:33)