Bim prezervatif ucuzluğu

Her yerde okey'in 10lu paketi 34 civarı...
Bimde 5li paketler 13 lira.

Bimdekiler sıkıntılı mıdır sahiden de?
2024 e kadar zamanı var skt.

Rekabet etmek için, toptan mal çektiği için ucuzdur, eğer bir sıkıntı çıkarsa da sorumlusu satıcı değil üreticidir,
Yatırım Tavsiyesi Değildir.

  • paramolacak  (11.06.20 20:45:29)
Sadece bimde değil, piyasada ucuza birçok marka var.
Örmeğin; fe, jellia

  • Unde bach canim  (11.06.20 20:53:08)
Maliyeti yaklaşık olarak sıfır olan bir üründen bahsediyoruz. Hangisi iyidir bilemem tabi :)

  • hayirsiz  (11.06.20 20:55:09 ~ 20:55:40)
niye sıkıntılı olsun? sıkıntı bizim marka algımız.
tabi ki bir durex olamaz ama iş görür mü görür.

hem bimden kondom alırken kasiyerin gözünün içine bakmak mükemmel değil mi?
eczaneden almak böyle keyif vermiyor.
  • ozdek  (12.06.20 01:47:51)
kar marji prezervatif kadar baska urun yok dunyada.
plastik lan plastik:)

  • baldur2  (12.06.20 01:59:51)
Cevap veren herkes soruyu tam anlayamamış sanırım, ya da ben yanlış anladım :)

Bim'de satılan 5'li Okey fiyatı 13 lira, neden ucuz demek istemiş sanırım soru sahibi.

Çok da ucuz değil, çünkü genelde okey ve durex zaten 22-25 lira arasında marketlerde.
  • John Bloor  (12.06.20 10:55:42)
prezervatif öyle bir ihtiyaç ki acil lazım olduğunda markette fiyatı ne olursa olsun alırsın o yüzden de marketler şişik fiyatlar çekebiliyorlar. birisi demiş mesel maliyeti çok düşük diye aşırı haklı herhalde en büyük tokatlardan biridir prezervatifler. bim müşterisi ne kadar prezervatif alır? migros müşterisine göre daha az. o zaman daha düşük karla satması gerekir ilgi çekici hale getirmek için.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.06.20 11:02:01)
okey zaman zaman kendi sitesinde bile cok ucuza sattığı oluyor.

  • nuisance  (15.06.20 13:44:53)