[]

Adalar (Geçen hafta vb. giden var mı?)

Bu haftasonu maskeyle gitmek istesek çok mu fena olur? Heybeliada var aklımda. Fakat bisiklet kiralayanlar, bakkal vs. birkaç yer açık değilse kötü olur tabii.

Bu yüzden son günlerde giden deneyimleyen var mı sormak istedim.


 
Geçtiğimiz cumartesi burgaz'daydım. Bisikletçilere dikkat etmedim ama bakkal restoran kafe açık. Normal yaz kalabalığı yoktu ama boş da değildi. Beşiktaş'tan kalkan ve giden motor çok dolu değildi.

Yalnız bu hafta sonu yağmur bekleniyor, ona göre plan yap derim.
  • Bruce  (11.06.20 20:49:43) 
Biz geçen hafta Büyükada’ya gittik, bisiklet kiraladık ayayorgi ye kadar çıktık her yer açıktı, fazla kalabalık değildi,eğlendik


  • va  (11.06.20 23:03:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.