[]

Hangi spor salonu?

Ise yakin olan mi? Eve yakin olan mi?

Is cikisi 10 dk sonra salondayim. Sonra Eve donus 40dk. Metro.

Is cikisi 30dk, eve donus 15dk bisikletle.

Tesekkurler

 
Kendi tecrübem işe yakın olan. Sabah çantamı alıp çıkıyorum iş çıkışı mecbur gitmek zorundayım bir nevi disiplin oluyor. Sokağımda ki salona yazıldım işten eve gel geri salona git o kadar zor geliyordu ki anlatamam. Birde yakın diye şu saat giderim bu saat giderim üşenip yarın giderim diye diye saglam motivasyon sağlayamadim. Sabah çantamı alıp işe gidince spora gitmemek için sağlam bahane lazım.

Hemde iş çıkışı salon biraz daha sakin oluyor. Şuan korona var ben gitmiyorum
  • Fritz-X  (11.06.20 20:59:44) 
Fritz+1
İş çıkışı gidip yapıştrın yoksa evden tekrar dışarı çıkmak zor olur

  • Unde bach canim  (11.06.20 21:15:09) 
işten çıktıktan sonra en yakın salona at kendini, ev yolunda, evde bir sürü üşengeçlik birikir.


  • Barbell  (11.06.20 22:40:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.