180.000 tlniz olsa ne yaparsınız? Yatırım sorusu.

Yatırım işlerinden anlamam, kendi maaşımla altın alıp kenara atacak kadar anlarım yani öyle diyeyim.
Bu miktarla en iyi yatırım aracı nedir? -Akıllarda üzerine bi bu kadar daha ekleyip ev almak vardı ama ev fiyatları uçtu, evden vazgeçtik.-

istediğim araba modelini almak için yetersiz bir para. üstüne kredi çekip alırdım herhalde. zaten yıllar hızlı geçiyor, yaşamadıktan sonra birikimin anlamı yok, bana göre.

  • masseter  (11.06.20 19:47:45)
altın

  • ayseee  (11.06.20 19:56:54)
Araba alırdım +1 :)

illa yatırım yapacaksam sepet oluştururum. Biraz dolar biraz euro biraz altın. Borsadan anlasam borsaya da girerdim bir miktar ile.
  • himmet dayi  (11.06.20 19:58:01)
İstediğimiz arabayı aldık, 2 de var. Ben o parayı fiziksel olarak harcamadan yatırım yapmak istiyorum yani altın mıdır euro mudur dolar mıdır artık hangisi iyiyse. Eksik sormuşum biraz sanırım.

  • loverdose  (11.06.20 20:01:56)
2 de ev var* pardon

  • loverdose  (11.06.20 20:02:16)
yeni nesil teknoloji sirketlerine yatirim yapardim.

  • Leonardo~Da~Vinci  (11.06.20 20:03:09)
altın + döviz

ek olarak (bkz: temettü emekliliği ) düşünülebilir.
  • fezagezgini  (11.06.20 20:03:42)
araba
yürüyen cenaze arabaların şu anki fiyatlarını gördükçe kendimden geçiyorum. eskiyen, yaş alan otomobillerin değer kazandığı tek ülke türkiye'dir bence.

  • gadjodilo  (11.06.20 20:14:30)
altın, dolar, euro, borsa arasında bölüştürün; tek bir şeye yönelmeyin.

  • usudum ustumu ortsene hande  (11.06.20 20:24:53)
Sepet demeye geldim.

Altın+usd ve tabii ki borsa. Ama bu soruyı sorduğunuza göre borsa işlerine uzaksınız orada pişmeden büyük rakamlarla bir şey yapmayın. Teknik öğrenin küçük rakamlarla başlayın güzel kazançlar elde ediliyor.
  • Kediyi üzdün  (11.06.20 21:03:49)
Arsa al ücra bir köşede.
Yıllar sonra bana dua edeceksin.
Ytd.
  • bir demet ben  (11.06.20 23:12:52)
benzer soruyu 3 ay önce sormustum, borsaya girdim, az çok işlem yapıyorum fena gitmiyor.

  • megacracker  (12.06.20 11:47:07)