universiteden gelen bir mail-ingilizce

We are pleased to see that you aspire to study at the University of
Vienna. We have received your documents and are checking their
completeness and correctness. An examination by the Study Programme
Directoral team with regard to the content may be necessary as well.

The admission period for the winter semester 2010/11 starts on 1 July
2010. Only as from this day the processing of your application or a
decision on it can be expected. The processing time takes at least
eight weeks (if examination by the Study Programme Director is necessery).

If further information or documents are required, you will be contacted
in writing. You will also receive the result of the check in writing.
Meanwhile, we kindly ask for your patience.

tam olarak bu mail de ne deniyor?

e demin cevirmistim niye sildin ki?

  • erich  (03.05.10 23:51:07)
yok usta gelmedi ki :S

dalga geciliyor sandim TUV, samimiyet vs diye yazilinca. kusura bakma.
  • hayvan gibi yazar  (03.05.10 23:54:30)
belgeleri kontrol ediyorlarmış şu an eksik gedik, hatalı bir şey var mı diye.
1 temmuz 2010'da başlayacakmış kasım 2010 kış döneminin başvuruları. ancak bu tarihten sonra işleme girmesini veya bir karar verilmesini bekleyebilirsiniz diyorlar. o tarihten sonra da en az 8 hafta sürüyormuş değerlendirme süreci.
eğer ek bilgi/belge gerekirse size yazılı olarak ulaşacaklarmış. sonuçları da yazılı olarak iletiyorlarmış. o arada sabırlı olmanızı rica etmişler.

bir de examination meselesi var ama o belgelerin ek olarak kontrolü gibi bir şey mi yoksa sizi bir sınava mı tabi tutacaklar onu anlamadım. öyle bir şey de gerekebilir diyorlar, gerekirse en az 8 hafta sürüyormuş değerlendirme süreci.
  • galadnikov  (03.05.10 23:54:47)
müdür cevirdim ama uctu yazdıklarım be yav. belgeler inceleniyormus surec 8 haftayı buluyormus sabırlı olun diyor. baska bisey gerekirse yazılı olarak bildireceklermis.

  • bryan fury  (03.05.10 23:57:17)
dalga malga gecmemıstım, diger arkadasa cevap vermıstım sadece.

  • bryan fury  (03.05.10 23:59:18)
hacı, uni. wien'in türk çalışanları da var, ordan türkçe cevap alabilirdin?

  • black sabahat  (04.05.10 00:13:11)
ben de onu belirttim oncekinde, ucurdu sonra. dalga geciyormusuz.

  • bryan fury  (04.05.10 00:24:27)