[]

kavundan balkon demiri tadı almak

dün başıma gelen olay. buna benzer bir durumla karşılaşmış biri var mı
 
benim dün başıma başka bişey geldi.

abi bildiğin patates, çürük değil, cücüklenmiş değil, bildiğimiz ince kabuklu yeni aldığım patates.

soydum, güzelce doğradım, gittim daha önceden kullandığım 5 litrelik yağ şişesinden temiz yağ koydum kızarttım.

sonra gittim aynı yağda tavuk kızarttım.

tavukların tadı gayet normalken, patatesler acıydı, şey gibi hani amoklavin antibiyotik içersin tadı acı olur ya, aynen öyle.

bi türlü mana veremedim.

her şeyi coronaya bağlamaya meyilliyim zaten. sürekli başım ağrıyor son zamanlarda aha dedim tat kaybı falan diyolardı öyle bişey bu heralde evyah dedim korona olduk.
  • hem şişko hem deli  (10.06.20 23:46:55 ~ 23:49:24) 
ben de geçen ay cola içerken (pepsi) ağzıma tadı çok değişik, deterjanımsı sentetik bir tat geldi. içemedim. bir kaç gün orda durdu bende mi sıkıntı var dedim. her içtiğimde aynı garip tat geldi.


  • fezagezgini  (10.06.20 23:58:38) 
Başta şekerliler olmak üzere paketli ürünlerin içerisindeki kimyasal maddelerin tadını çok net hissediyorum artık.
Ama reklamların etkisi ya da hipnozu altında kalmış olmalıyız ki el değmeden, otomatik makinalarda ve hijyenik ortamlarda üretildiği için güvenle yemekteyiz. (İçerisine giren katkı maddelerini görmezden gelin, idare edin.)
Oysa yeme içme değişirse, insan da değişir.
  • Erva  (11.06.20 00:33:16) 
kan tadı alıyor olabilirsiniz. ağzınızda/dişlerinizde/diş etlerinizde kanama vb. olabilir mi acaba?


  • semyasa  (11.06.20 03:44:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.