Gümüş laptop hk.

Daha önce hep koyu renkler kullandım. Bu ürünün her şeyini beğendim ve almaya karar verdim ama rengi içime sinmedi.

Daha önce bu renk kullanan oldu mu? Alsam pişman olur muyum?

Benim beğendiğim rengin Türkiye'ye satışı yokmuş, sadece gümüş var. :(

i.ytimg.com
cdn.mos.cms.futurecdn.net
i.gadgets360cdn.com

şundan kullandım daha önce

cdn.akakce.com

şimdi siyah kullanıyorum, kara kara geliyor. Gümüş daha ferah, daha klas bence.
  • fezagezgini  (10.06.20 17:50:40)
Bence baya tatlı rengi var. Benim iki laltopum da gümüş ve beğenmiyorum. Siyaha her türlü tercih ederim.

  • mg3929  (10.06.20 18:10:10)
bende bunun space gray gibi olanı var (matebook 13). Fakat daha önce macbook'un açık grisini kullanmış biri olarak açık grinin de gayet güzel durduğunu düşünüyorum. Koyusu da varsa koyusunu alıyorum sadece :D

  • nhk ni youkosu  (10.06.20 18:14:47)
Siyah telefon ya da laptop almam herhalde aşşırı zorunda kalmadıkça. Gümüş ya da koyu gri (belki metalik mavi eğer yakışıyorsa, telefonumun rengi baya güzel mesela) en güzel renk teknolojik aletler için. Beyaz da fena değil.

Attığın resimler de çok hoşuma gitti. Şık bence baya
  • nundu  (10.06.20 19:08:02)
Gümüş rengi kullanıyorum, gayette gözüme güzel görünüyor.

  • neskafefincanindaturkkahvesi  (10.06.20 19:08:07)
gümüş daha iyi. macbook havası veriyor zaten.

  • signore  (10.06.20 20:07:49)
Gumus varken siyah almam imkansiz

  • pofudukayi  (10.06.20 21:45:40)