Bisiklet işleri

2500e kadar sanırım bütçem. esner miyim emin değilim.

katlanır cambaz bisikletlerinden emin dğeilim, küçük jant sürmek bacakları mahvediyor bir de uzun süreli süürşlerde veya yokuşlarda yorar gibi hissediyorum. (yorsun zaten de, karşılayamıcağım kadar yorar gibi)

o yüzdne ince normaal şehir bisikelti falan bakıyorum galiba.
ne önerirsiniz?

istanbul sarıyer civarında takılıcam genelde.

kron marka öneririm.

  • mikahakkinen  (10.06.20 14:28:12)
mosso legarda 1721 kullanıyorum 1500tl civari fiyatı var gayet iyi bisiklet.
salcano ve kron almayın derim.
katlanır bisikletin seveni çok fakat ben 50km falan kullandım hiç hoşuma gitmedi.
size için carraro sportive 225 öneririm.
temiz bir ikinci el bulursanız uyguna misler gibi olur.
iyi sürüşler.
  • veddin vele biddin  (10.06.20 15:06:29)
www.mossobisiklet.com
Vfrenli, amortisörsüz maşasız işinizi görür. Bu makime f/p için ideal. Bakın begenmezseniz başka makineler de öneririm.

  • karacigerim vur kadehlere  (10.06.20 16:36:28)
Sedona city sport 300 var ben de düşünürsen yesillendirirsin.

www.google.com
  • shbz  (10.06.20 20:59:30)
Kross Evado veya Mosso Legarda gibi hibrit bisikletleri inceleyebilirsiniz, kullanım rahatlığı açısından. bikestore.com.tr

  • creepy  (10.06.20 23:17:22)
hibrit bisikletlerin özelliği ne oluyor acaba tam olarak?

  • tchuck  (11.06.20 08:42:44)
@creepy abi peki burdan hangisini önerirsin?

  • tchuck  (11.06.20 17:47:50)