[]

Köprü dişler için arayüz fırçası

Merhaba, ön üst bölgemde 4 adet kaplama diş bulunmakta. Kaplamalara diş ipi ile temizlik sağlayamadığım için şöyle bir şey aldım. Please find the attached :)

Eczacının dediğine göre en ince fırça buymuş, baktığım zaman "Size 0" yazıyor. Fakat buna rağmen yine kalın geldi ve et ile iki diş arasında kalan üçgeni temizleyemiyorum.

Sanıyorum daha inceleri de olmalı, çünkü doktor tarafından daha önce o şekilde bir temizlik uygulanmıştı. O doktora sorma imkanım olmadığı için burada belki daha incelerini bilenler vardır diye sormak istedim.

Şimdiden çok teşekkürler,
Sağlıklı günler.

 
Ben de en incesi bu diye hatırlıyorum. 0.4 mm.


  • curiosity_killed_the_cat  (10.06.20 12:38:47 ~ 12:41:06) 
www.gittigidiyor.com baktım da başka markalarda daha incesi var mı diye. Bunu gördüm.


  • curiosity_killed_the_cat  (10.06.20 12:46:21) 
www.google.com
Bunlardan olabilir mi? doktor onerdiginden beri dis aralari icin bunu kullaniyorum (kaplama filan yok, normal dis arasi temizligi icin). metallere gore cok daha ince.

  • lamartin  (10.06.20 12:58:02) 
@curiosity_killed_the_cat, teşekkür ederim 0,22 epey ince olmalı fakat hatırladığım kadarıyla hiç fırça kısmı yoktu, sadece sap kısmında ince bir çubuk gibiydi. Öyle bir şey bulamazsam son çare bunu da deneyeceğim.

@lamartin, maalesef kalın gibi gözüküyorlar :(
  • chess.is.my.life  (10.06.20 14:23:38) 
Aradığınız cevap superfloss


  • ats  (10.06.20 23:59:37) 
@ats, superfloss köprüler için, benim diş köklerim yerinde sadece kaplamam mevcut olduğu için bu maalesef aradığım değil.


  • chess.is.my.life  (11.06.20 18:17:29) 
superfloss normal dişlerde de, kaplamalarda da, altında tüm dişlerin mevcut olduğu köprülerde de kullanılabilir. diş iplerinden farklı olarak orta kısımdaki süngerli yapıyla en ince arayüz fırçası ile ulaşacağınızı düşündüğünüz alanda kullanılabilir


  • ats  (13.06.20 12:25:30 ~ 12:30:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.