50 bin liraya kadar araç önerisi

sahibinden bataklığında o kadar çok model ve marka arasında gittim geldim ki artık bi duyurudaki dostlarıma sormanın zamanı geldi diye düşündüm. şimdi araçtan beklentilerimi söyleyeyim.
-minimum 1 maksimum 2 sene bineceğim bir araç olacak.
-günde ortalama 60 km yol yapacağım. özellikle yaz döneminde hafta sonları istanbul'da durmam yakın yerlere kaçarım gibi duruyor.
-şehir içinde hız meraklısı bir insan değilim ama yol boşsa gaza basmayı severim.
-az yakarsa çok iyi olur binici diyorlar galiba benim gibilere.
-param eski modellere yetiyor. otomatik ve eski olunca daha çok sorun çıkarabiliyormuş sanırım. bu nedenle vites konusu farketmez. otomatik de olur düz de.
-cabrio merakım var ama temizini bulmak zor galiba.
-clio'nun eski hb modelini seviyorum ama sedanlara alerjim var.
-albea'ya alerjim var. azcık genç işi olsun yaş daha 26 dede arabasına binmek istemiyorum.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Benimkini yakin zamanda satmayi planliyorum dusunursen, 2007 Astra HB manuel.

Benimkini dusunmesen de o fiyat bandinda H kasa Astra'dan sasma derim, F/P orani en iyi araclardan biridir.
  • msb  (10.06.20 00:26:10)
2008 modele kadar honda city otomatik bulabilirsin o paraya. hem az yakar, hem şanzıman sorunsuz. jazz ile aynı motora sahipler. benim hatuna aldık ordan biliyorum.

  • antihero  (10.06.20 03:46:33)
antihero +1 ancak city otomatik 60 altına imkansız.
manuel ve temiz olanı 55 civarına bulunabilir.

  • han20  (10.06.20 11:02:53)
@Han20 bir ay önce 2008 otomatik 52.500e aldık.

  • antihero  (10.06.20 18:39:43)
@antihero hayırlı olsun öncelikle.

Bir de şimdi baksanıza fiyatlara:)
  • han20  (11.06.20 00:28:24)
Qhan20 hakkaten yav, bi baktım da insaf yani. altın bu kadar kaandırmaz.

  • antihero  (11.06.20 06:25:11)