[]

Erasmus 2020-2021’de yapılacak mı?

Korona yüzünden Erasmus’u askıya alan üniversiteler ve diğer ertelemeyenlerde son durum ne?
 
ankara üniversitesi'ndeyim. erasmus'a hak kazanmıştım. karşı okul "geliyosan gel" diye mail attı, kendi okulumla görüşüp başvuru işlemlerini hallettim, kabul mektubunu bekliyorum şu an. benim gideceğim okul öğrenci kabul ediyor ve normal şartlarda gideceğim gibi görünüyor ama aynı zamanda "yök öğrenci değişim faaliyetlerini askıya aldı" yazıyordu en son okulun sitesinde, güncellenmiş bir bilgi de göremiyorum.

nasıl olacak anlamadım, galiba kimsenin de fikri yok.
  • der meister  (09.06.20 20:11:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.