Robot Süpürge

Duyurunun güzel insanları öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim.

Bu süpürgelerden almaya karar verdim. Ancak model seçeneği çok ve her kafadan bir ses çıkıyor. Kullanan, araştıran kullanıcılardan tavsiye istiyorum.

Roborock S5 Max o fiyatları hakediyor mu yoksa Mi Vacuum Cleaner alıp geçeyim mi aralarında 2 kat fiyat farkı var maalesef.

Sizin onu alma bunu al dediğiniz model varsa onu da değerlendirebilirim. Teşekkürler herkese.

az önce bir arkadaşla konuştum. ecovacs deebot 950 kullanıyor ve çok memnun. amazon almanyadan alırsan vergi ve kargo dahil 4440 tlye geliyor. bu olmazsa xiaomi s5 fena değil dedi. ben şunu sormuştum mesela www.hepsiburada.com iyi değil dedi.

vacuum wars diye bir kanal varmış, karşılaştırma vs yapıyormuş.
  • elorelia  (09.06.20 11:48:22 ~ 11:51:17)
Instagramda takip ettiğim bir spor hocası xiaomi kullanıyor ve memnun olduğunu söylüyor her soran kişiye.

  • brnbrs  (09.06.20 11:50:40)
roomba 980 kullanıyorum, robot süpürge soran arakadaşlarıma saydığım kriterler
1.çöp kutusu boyutu (dolunca kendini boşaltan modellerde çıktı), büyük olsun
2.kullanım alanında bez tipi eşya var mı ? (banyoda ki yer paspası gibi) bunları emiyorlar
3.ortamda çok yere yakın mobilya var mı ? buna göre robotun yüksekliğini seçmen gerekiyor
4.Ben ev dışındayken mobil app den çalıştırıyorum, ses çok problem değil. Senin durumun ne olacak
5.Pili azalınca kendi kendine aletin şarj olup çalışması senin için önemli mi ?
  • akiskan  (09.06.20 12:14:53)
mi vacuum cleaner da harita kaydetme ve düzenleme seçeneği yok maalesef. belki güncelleme ile ileride gelir. o vakte kadar manyetik bant alır giremeyeceği yerleri engellersiniz.

  • o kadar da degil aga  (09.06.20 12:55:05)
Bende de Roomba 980 var. İyi ki almışım diyorum. Akışkan'ın bütün yazdıklarına katılıyorum. Şu sıralar evden çalıştığım için ve evi bir defada bitiremediği için arada kendi kendine şarj olmaya gittiğinde çöpünü de boşaltıyorum. Ama kendi çöp boşaltma özelliği de olsa idi çok iyi olurdu.

  • SiyamkedisiZorro  (09.06.20 13:23:36)
Ben delirdim bunu araştırırken. Sonunda Viomi V2 aldım. Kullanıyorum: Alma sebeplerim telefondan komut verebilme, manyetik şerit olmadan girmemesi gereken yerleri app üzerinden işaretleyebilme, mop yapabilmesi, süpürme gücünün ortalama üstü olması, 2 cm yükseğe tırmanmasıydı.

xiaomi markasındaki modeller arası ortak özellikler:
hepa filtre
haritalama haritalıyor
kendini şarj
kenar sensörü
istasyona dönme
zaman planlama
uygulama
manuel yönlendirme
sesli geri dönüş
yan fırça / kimisinde çift
kirlilik tespiti yok
toz kutusu dolunca uyarmıyor

model farkları:
1c: manyetik bantla girmiyor; ve seçili oda temizleme özelliği yok
RV de öyle.

Burayı boğmayayım xiaomiye karar verirsen modelleri arasında daha detay gerekiyorsa DM :)
  • lcha  (09.06.20 13:35:26 ~ 13:38:19)
Xiaomi mijia 1c aldım. 2735tl idi haftasonu gittigidiyor’da. Kullanan arkadaşlarım yeni güncellemeden sonra çok memnun olduklarını söylediler. Bütçem s5 max için yeterli değildi. Size de tavsiyem 1c olur. Xiaomi’den şaşmamak lazım.

  • sacrilegious  (09.06.20 14:37:33)
roborock s5 max aldım gearbestten 1 ay önce, vergisiyle birlikte 4300 gibi bir şeye geldi.

biz de çok araştırdık, iyi ki bunu almışız, ben çok memnunum.
  • benaslinda  (09.06.20 14:41:03)
İrobotun en ucuzu var çoook mutluyum

  • photo85  (09.06.20 21:11:14)