renault megane hb

eşime alacagım da, bayi 180 bin tl fiyat verdi 2020 hatchback modeline. kapora verdim 500 tl.
touch paket, ispanya üretim, otomatik-benzinli, 140 hp , 1.3 motor ve 240 tork.
araç bayide tek kalmıştı ve eşim de beğendi. liste fiyatı 194 bin tl idi.
mantıklı bir seçim mi sizce ? bu aracın çok piyasası olmadığı için soruyorum.

ben seviyorum bu araçları sadece ben olsam dizel almaya çalışırdım.
hayırlı uğurlu olsun.

  • tss  (08.06.20 23:46:01)
arac guzel, ikinci elde de satarken zorlanmazsiniz ama 1.3 benzinli arac fazla yakar, cok yol yapilacaksa sonradan pisman olmayin, ayrica arac fiyatlari nasil ziplamis yahu, o paraya 3/5 sene once bmw mercedes alinirdi, yazik

  • alttaraf  (08.06.20 23:55:02)
araba işinde mantık çok değişken hele türkiye de araba işinde mantık yok. yani 230 bandında cla lar var a3 sedanlar var bu farklı bakış açısı. 0 araç almak farklı bakış açısı. yani bir mantığı yok bu işin. 2012 model c180 ler 220 bandında araç nerdeyse 10 yaşına girecek.

0 olarak alınacak araçlar arasında düşünülebilinir. ama az önce paylaştılar mitsubishi eclipse cross.
  • mikahakkinen  (08.06.20 23:55:33)
Yakar diyenlere bakmayın bence, o sizin kullanımınıza bağlı. 1.0 octavia vardı ve yakıt tüketimi çok az idi, çok memnundum. Reno da motor konusunda iyidir, bence iyi bir araç. Hayirli olsun, içiniz ferah olsun.

  • vampir akrep  (09.06.20 20:25:14)