[]

Poposunu temizlemeyen kedi

11 aylık dişi bi kedimiz var. Annesiyle beraber yaşıyor. Bu kediye ne annesi ne de ben poposunu temizlemeyi bi türlü öğretemedik.

Aşıları var. Ben de sürekli silmiyorum ki alıştı diyeyim. İshal de değil.

Ne yapmak lazım alışması için ?. Ya annesi temizliyor yada ara sıra dayanamayıp ıslak peçete ile siliyorum bu sefer de gidip halıda kuruluyor götünü. Kendisi kesinlikle ellemiyor.

 
bizim kedi de boyleydi, hic ogrenemedi. Vet karakteri bu yapacak bir sey yok demisri


  • cedex  (08.06.20 21:42:52) 
Bizimki de öyle. Sırf poposunu temizlesin diye eve 2. kedi almayı düşünüyoruz :)


  • sacrilegious  (09.06.20 00:53:48) 
bizimki de aynen böyle. üstelik tüylerini de temizlemiyor. bize de temizletmiyor ne poposunu ne tüylerini. sayko killah tipler bunlar, hiç bulaşma bence XD


  • pasp  (09.06.20 15:50:37) 
Benim de kedim öyle maalesef, çok ender yalıyor, resmen tezahurat yapıyoruz. Yaş 16. Bundan sonra değişmez zaten :)


  • SiyamkedisiZorro  (09.06.20 16:48:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.