Metal kerata!

Eskiden böyle okkalı, metal ayakkabı çekecekleri vardı, cop gibi, sapasağlam. Ne kadar ayakkabıcı gördüysem sordum, hepsinde plastik, adi çekecekler var.

Şöyle, kocaman, sapasağlam keratayı nerden bulurum? Zimbabwe'ye bile giderim, yeter bitsin bu çile!

Pennington'da (New Jersey'de kucuk bi sehir) buldum ve bastim 15 dolari aldim. Kazik yedim biliyorum ama ben de senin gibi ayni cileden muzdariptim, simdi mutluyum!

sunlar isine yarar mi?

urun.gittigidiyor.com

burasi satiyo ama uzun olanlar metal degil, metal olanlar uzun degil.

www.gokturkcekecek.com

gene de bi telefon et istersen.

edit: Aha! Buldum Lan! (en az 12 tane alman gerekiyo. Artik ese dosta ne hediye goturecegin belli oldu. "Ayakkabinizi giyerken egilip tansiyonunuz cikmasin, beliniz agrimasin diye getirdim, hehe heh" dersin)

www.sahibinden.com
  • compadrito  (03.05.10 20:07:55 ~ 20:22:27)
Milyoncu tarzı, her şey satan yerlerde oluyor. Yine dandik ama en azından plastik değil.

  • sourlemonade  (03.05.10 20:24:58)
antikacılarda da olabilir.

  • cedric tweedledee  (03.05.10 20:49:56)
Evet, yaşayın! Tam aklımdan geçen şu linkteki:
www.sahibinden.com

Hemen onunla ilgileniyorum. Antikacılara da bakayım. Ne güzel bir icattır bu yaa :D
  • samterk  (03.05.10 21:53:28)
Kütahya'da Tekzen'de buldum aldım. Çeşitleri de mevcuttu.

  • samterk  (22.07.10 00:32:55)