Blackberry telefon alinir mi ya?

bunun gibi bir duyuruyu daha once de acmistim; mesele su. iphone 6s'im sizlere omur tam olarak. yeni iphone'lar cok pahali geliyor ve o parayi vermek istemiyorum acikcasi. coktandir telefonu sadece maillesme agirlikli kullandigim icin blackberry'i gozume kestim ama agustos 2019'da artik uretilmeyecegine yonelik haberler cikti. sizce yeni uretim yapacak firma bulurlar mi? key2 alinir mi?

Abi naaptin, blackberry mi kaldi? Yurt disinda buyuk zincirlerde bile yok artik. Illa nostalji yapacaksan Nokia, Motorola al bari

  • neverletyougodown  (07.06.20 14:53:00)
uygulamalar da birer birer ya desteğini kesti ya da keseceğini açıklıyor bb için. özellikle whatsapp. alınmaz.

  • mehmed resad  (07.06.20 15:56:04)
Keyone kullanıyorum. Iphone 5sten geçmiştim. Aslında kasmasa çok rahat. Ama kasıyor..Şarjı bitmiyor o bile yeter. Aslında pratikliğini seviyorum. O fiyatlardaki bütün androidler böyle kasma yapıyor mu onu bilmiyorum. Ben şu an uygulamalar vs için iphone 8 + iş tel olarak bb keyone kullanıyorum. Tek başına keyone kullanınca olmuyor yani kasıyor işte. Key2 nasıldır bilemiyorum.

  • sacrilegious  (07.06.20 21:43:12)