[]

dişi köpek kısırlaştırma zamanı

4 aylık bir dişiyi kısırlaştırmak istiyorum. araştırdığım kadarıyla ilk kızgınlık gittikten sonra yapılmalı diyor. şimdi bu tam olarak şu mu demek: hayvan kızışıyor, gidip sevişiyor (sanırım 10 gün sürüyor) sonra kızışganlığı geçiyor (tabi içinde yavru oluşum süreci başlıyor) ondan sonra kısırlaştırılıyor?

bu da sanırım 10. aya tekabül ediyor.

buraya kadar doğru mu?

 
sevismek zorunda degil. sadece regl olacak. bu da su yuzden isteniyor. kizginliktan sonra kisirlastirilirsa cinsiyet ozelliklerini kazanmis olur. yani disi kopeklerin genelde bekcilik korumacilik ozellikleri baskindir. bu ozelliklere sahip olmus olur. kizginliktan once de kisirlastirilabilir ama 4 ay cok erken bildigim kadariyla.


  • pide  (06.06.20 21:59:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.