Sari mersedes filminde Ilyas Salmanin meslegi neydi?

Copcu muydu yoksa araba montaj fabrikasinda mi calisiyordu? izleyeli epey oldu. Youtube'da kisa videolara takildim biraz, gecmise gittigi yerlerde bir yerde yol ustu kafe gibi bir yerde yerleri supuruyordu Almanya'da, bir yerde de Kezbani evlenince fabrikada yanima aldiririm falan gibi sozler var, kafam karisti?

Fabrikada isciydi

  • Kittie  (06.06.20 21:06:33)
hayır çöpçüydü, çöpçüyüm demekten utandığı için bmw fabrikasında çalışıyorum diye yalan söylüyordu millete.

  • aziz dostum jack  (06.06.20 21:08:27)
@ Gordugum yer buydu: youtu.be Bir kac yerde montaj iscisiyim falan diye geciyor sanki

  • neverletyougodown  (06.06.20 21:11:43)
vapurda kıza yalan söylediği yer şurası,

www.youtube.com
  • aziz dostum jack  (06.06.20 21:13:08 ~ 21:13:38)
Dogru, copcuydu yalan soyluyordu :))

Ben de filmi daha 2-3 ay once izlemistim. Taze bilgilerimle atladim hemen soruya, cok guzel izlemisim filmi afsgd
  • Kittie  (07.06.20 10:50:28)
Kitapta BMW fabrikasında montajcı, belki oradan kalmıştır.

  • salihdt  (07.06.20 15:37:03)
fikrimin ince gülü'nü okumadığım için kitapta öyle geçtiğini de bilmiyordum konu çok enteresan bir yere geldi. belki senaryo hatası olabilir :)

  • aziz dostum jack  (07.06.20 17:33:16)