Youtube'ta oturum açınca video oynatamama?

merhaba
geçen gün de sormuştum. youtubeta video oynatamıyorum.
geçmişi, önbelleği, çerezleri sildim. chrome u resetledim. ama hala oturum açınca video oynatamıyorum. ortadaki halka sonsuza kadar dönüyor. oturum açmayınca ya da gizli sekmedeyken herhangi bir sorun yok.

ben bunu nasıl çözebilirim. bir yol çare bilen var mı?
teşekkürler.

Muhtemelen Chrome'a eklediginiz bir eklenti (buyuk ihtimalle reklam engelleyiciler) sikinti yaratiyordur.

chrome://extensions/ adresinden kurulu eklentileri kapatip deneyin bir de.
  • crown  (06.06.20 19:12:33)
@crown, uzantılarım sorundan öncekilerle aynı. yani sorun yokken de aynı uzantıları kullanıyordum.
Ama yine dediğinizi denedim. Hala çalışmıyor.

  • japon balığı  (06.06.20 19:16:48)
1- dns'lerden olabilecegi soylenmis. ipconfig /flushdns yapinca duzeldigini soyleyen biri var.

support.google.com

2- polymer diye bir framework'un sebep olabilecegi soylenmis.

support.google.com

3- www.reddit.com
  • chezidek  (06.06.20 19:24:36)
@chezidek
Hocam ilk maddeyi uyguladım ama hala olmuyor.
2.sinde ise ne yapmam gerektiğini anlamadım açıkçası.
  • japon balığı  (07.06.20 19:15:59)
Fikri olan yok mu?

  • japon balığı  (07.06.20 21:43:36)
@biseysoracaktım
hocam denedim videonun sonuna ekleyince açıldı. ancak bunu hangi eklenti ile yapacağım bilemedim?

  • japon balığı  (07.06.20 22:41:11)
biseysorcaktim'in da dedigi gibi youtube'un bu yeni arayuzu geleli cok uzun sure oluyor. insanlarin hala sorun yasamasi gercekten cok ilginc.

  • chezidek  (08.06.20 22:15:40)
Çözüm için çok teşekkür ederim. Ama benim merak ettiğim neden bunun durup dururken olduğu? Yani herkesin toplu karşılaştığı yaygın bir sorun da değil. Ona anlam veremedim:/

  • japon balığı  (09.06.20 11:38:38)