[]

the ordinary urunleri tavsiyesi

Ben bu markayi yakin zamanda kesfettim ve bir iki urununu deneyeyim dedim. Su kirmizi renkli peelingi cok populer; ondan siparis verecegim. Bunun haricinde kalan urunler arasinda kayboldum resmen.

Hafif yagliya donuk, karma bir cildim var. Akne problemim yok, siyah noktalar oluyor ara sira. 20lerimin sonlarindayim. Leke vs gibi problemlerim pek yok ama isil isil bir cildim de yok acikcasi.

Bu bilgiler isiginda kullanip memnun kaldiginiz urunleri var mi? Ne siparis vereyim? Annem icin de ayni peelingten siparis verecegim, bir de buffet diye bir urunu varmis sanirim, 'olgun ciltler icin cok iyi is cikariyor' diye ovmusler hep. Bu urunu kullanip memnun kalan var midir?

Tesekkur ederim simdiden herkese.

 
Bahsettiğiniz kırmızı renkli ürün The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution. İki güçlü asit içerdiği için tonik ve nemlendiricilerinizde güçlü içeriklerden kaçınıp daha sade bir şeyler kullanabilirsiniz.

Arbutin AHA'nın tamamlayıcısı olarak övülüyor hep. O yüzden The Ordinary Alpha Arbutin 2% Serum kullanabilirsiniz. Bir de The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%'e bakabilirsiniz. Ben henüz kullanmadım ama en kısa sürede alacağım bunu.
  • jacque  (06.06.20 15:04:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.