[]

Fotoğraf makinesi için çanta

Merhaba,

Sony a6000 var elimde bir de çok kullanmasam da 50mm'lik bir lens. Çanta gibi bir şey arıyorum, aslında kılıf gibi bir şey de olur ama bulamadım bir şey. sizin önerebileceğiniz bir şey varsa çok makbule geçer.

not: şöyle bir şey bakıyorum aslında.

www.amazon.com

 
Niye bulamadınız? Bütün teknoloji mağazalarında bu tip çantalar mevcut.


  • kaptan memo  (06.06.20 15:21:05) 
Bende bu çantayı almıştım a7ii için, denedim a6400 çok rahat sığıyor
www.amazon.com.tr

birde a7ii için bunu almıştım, sonradan sırt çantasına geçince a6400'ü sağa sola atmayayım diye büyük gelsede kullanmaya başladım :)
tr.aliexpress.com

alternatifi şu a6xxx serisi için
www.amazon.com.tr
  • Northern Mariner  (06.06.20 15:28:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.