Sadece eyeliner varsa makyaj olarak o şekilde uyur musunuz?

Yoksa rahat edemem mutlaka silerim mi?

Yüzümde hiçbir şey yoksa bile sabah akşam temizliyorum.

  • danbrownie  (05.06.20 23:23:58)
Birkaç saat sonra gözüm kaşınıp yanmaya başladığı için silerim. Çok yorgun/sarhoşken silmeden uyuyabilirim.

  • kobuzchu kiz  (05.06.20 23:25:54)
dışarıdan gelmiş olmam ya da hiç çıkmasam da evin içinde sabahtan akşama kadar zaman geçmesi yüzümü temizleyip nemlendirmem için yeterli.

  • jimjim  (05.06.20 23:26:40)
eyelinersa silmeden uyumamaya calisirim ancak kobuzchu kiz'in dedigi gibi uykudan ölüyor veya sarhosluktan bayiliyor olursam silmeye usenirim. gozkalemi ise bu durumlar disinda da bazen usenip istisna yapabilirim. ama bunlar disinda cok yapmasam da ten makyaji, rimel, far filan varsa mutlaka silip oyle yatarim.

  • in vino veritas  (05.06.20 23:35:01)
yattığım yeri bulamayacak kadar alkollü falan değilsem yüzümü her türlü temizlerim.

  • sanguine mcqaer  (05.06.20 23:38:14)
Makyaj yoksa da temizlemeden uyumam +1
Eyeliner, göz kalemi falan ten makyajı kadar temizlemesi çok zor değil zaten o yüzden üşenmem.

  • aquarium  (05.06.20 23:40:50)
Hicbir sekilde yuzumde makyajla uyumam. Ama bi kere asiri sarhos olup sizmistim. Tek istisnam.

  • matilda  (06.06.20 00:13:04)
Silerim. Makyajla uyumam asla.

  • ruhen hastayim ben  (06.06.20 01:41:14)
1-2 kere çok sarhoş ve yorgundum, sabah dilediğim kadar uyuyabilecektim, öyle olunca silmeden uyumuştum. Uyanınca hemen silmiştim çünkü gözüm acıdan açılmıyordu.
Ama normalde asla yapamam. Gözlerim mahvolur zaten.

  • megalomaniac  (06.06.20 02:01:57)
Silerim. Sadece eyeliner de olsa makyaj makyajdır. Cildime acımasam yastık kılıfıma acırım; o kadar sürtünmeyle illa gözden çıkıp bulaşır. Uykusuzluktan ölüyorsam bile pamuğa iki damla makyaj temizleyici döküp silmek vakit almıyor.

  • wish i could find a way to disappear  (06.06.20 15:43:08)
makyaj yapmiyorum. kirk yilda bir eyeliner surerim. eve gelir gelmez de silerim.

  • batlegolas  (06.06.20 18:06:26)