at yarisi oyunu

var mi oynayan? herhangi platform, sirf bunun icin konsol alabilirim, deliricem at yarisi oynamak istiyorum. kirbaclamak sprinte cikmak istiyorum. ps1'deki gallop racer'dan beri duzgun bi oyun bulamadim. ios olur pc/mac olur konsol belki olur. baktigim tum oyunlarin hem grafikleri hem oynanisi cok kotu, mobildekilerde gunde 1-2 yarisa giriyorsun atin gucu bitiyor para istiyor. calisirken arkada tjk tv izliyorum devamli. nolur yardimci olun.

Frankie Dettori Racing Melbourne Cup

Eski ama bugüne kadarki yapılmış en iyi at yarışı oyunu. Daha iyisi zor yapılır zor çünkü.

Hara kurup atları çiftleştirebiliyorsunuz. Kendi üretimin at ile Dubai cup'ı burunla kazandığımı hatırlarım son 200 de müthiş sprintim ile.

Atlarınıza kendi isimlerini verebiliyorsunuz. Oyunun tek ufak sıkıntısı haliyle spiker kendi at isminizi koyduğunuzda onu söyleyemiyor numarasını söylüyor.
  • ihanet kac kisilik  (05.06.20 14:38:10 ~ 14:38:50)
@ihanet, mobilde rival stars'i kesfettim cok iyi. ati da yarista kontrol edebildigin, bulabildigim tek oyun. pc ve mac surumu de bu ay cikacakmis. bi bak derim

  • hjarteblod  (10.06.20 17:27:43)