parodontax ve clinomyn

Merhabalar.

Hali hazırda 1 aydır parodontax kullanan biriyim. gayet de memnunum fakat sigara da kullanan biriyim. şöyle dikkatli baktım da dişime, ufak ufak sigara lekeleri oluşmuş dişimde.

malumunuz sigara lekeleri vb. şeyler için önerilen ise clinomyn. şimdi ben bu 2 cengaveri de kullanmak istiyorum. acep diyorum şöyle yapsam; sabahları clinomyn akşamları da yatmadan önce parodontax kullansam bir sıkıntısını görür müyüm ki ?

veya biri bittiğinde ötekine geçsem, böyle sırayla bir döngüye girsek mi ? bu daha mı mantıklı.

şimdiden teşekkürler.

ben de parodontax kullanıyorum. sigara içtiğim dönem clinomyn denemiştim ama nedense hiç memnun kalmadım. izler hiç geçmedi. 6 ayda bir (aslında olması gereken kontrol de işte...) diş hekimine gidip polisaj yaptırmaya başladım. kabaca dişe bişi sürüp temizliyorlar. acısı falan asla yok, çok da kısa sürüyor. dişler pırıl pırıl.

ama yine de oluyor, hep oluyor, hiç geçmiyor. ben çözümü sigarayı bırakmakta buldum. çok makul bi cevap olmadı galiba soruya... clinomyn'in faydasını gören ablalar abiler varsa onlar cevaplasın.
  • allineed  (03.06.20 17:30:35)
Clinomyn gece oksurtuyor beni.

  • pass  (03.06.20 22:10:13)