[]

Özel sağlık sigortası provizyon olayı

Hastane ile konuştum. Muayene ücreti 350₺ üzerinden özel sağlık sigorta şirketinizden provizyon istenir dedi. Sigortam %80 karşılıyor. 350'nin %80'i mi ödeyeceğim?
 
Hayır, %20'sini ödeyeceksiniz, tabii bu kapsama olayına muayene olmak da dahilse.


  • hayirsiz  (03.06.20 17:16:25 ~ 17:20:33) 
%20si dogru cevap. Yalnız hastanelerin size ve sigorta firmalarına verdikleri fiyatlar farklı olabiliyor. Haliyle muayene ücretinin daha da düşük olması muhtemel.


  • vampir akrep  (03.06.20 18:00:18) 
Hastaneye "x sigortasi muayene ucreti nedir" diye sorup yuzde 20sini hesaplarsaniz daha net bi rakam bulursunuz.

(Policenizde ayaktan tedavinin kapsandigini ve yuzde 80 karsilandigini varsayiyorum)
  • brkylmz  (03.06.20 18:11:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.