[]

amazon fba - dropshipping

bu nedir? ikisi farklı şeyler sanırım. ben tam anlamadım. youtube'da "eğitim" reklamları görüyordum. ama videodaki tipler mega holdings'teki tiplere benzedikleri için dolandırıcı olduklarını düşündüm. yanılmamışım da videodakiler dolandırıcı bence. ancak arkasında amazonun olduğu bir iş çeşidi sanırım. o da güven veriyor. araştırdım ama tam anlamadım. nasıl para kazanılıyor? satacağını ürünü amazon'a gönderip depolarında muhafaza ediyormuşsunuz. satılınca da amazon da sizin yerinize kargoluyormuş. e-ticaret yapan biri için bu neden çok önemli? depolomada ve kargo maliyeti çok mu yüksek? çok fazla satış yapan biri 1000 liraya gayet bir depo bulabilir. normal e-ticaretten çok farkı var mı?

dropshipping ile amazon fba farklı deniyor hatta amazon dropshipping yapanları atıyormuş sanırım ama bana aynı gibi geldi ikisi.


 
Dropta birisinin sattigi mali ondan alip baskasina satiyorsun. Fba de kendi urununu amazon un deposuna yolluyorsun o yontemle satis yapiyorsun


  • harhar  (03.06.20 08:41:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.