[]

Yatsan Yastiklari

Soylenildigi kadar rahat mi?

Iki tanesini gordum internette; biri bambu dolgulu (bu daha ucuz) oburu de tempur dedikleri (600 tl filan sanirim). Boyun ve sirt agrilarim icin istiyorum.

Tesekkurler simdiden.

 
Viskolove da bakin. Yatsan yastiklari baya pahali. Ben viskolove almistim baya memnunum.
Yatsanda begendigim ama 1000 tl olan kelebek model yan yatma yastigi 150 tl gibi bir fiyata viskolove’dan aldim. 1 hafta cok mutluydum ama sonra cok yuksek geldi agri yapti mesela. İyi ki yatsan almamisim dedim. (Olculeri ayniydi)

  • 65 derece  (03.06.20 11:03:29) 
Bende bundan var. Senelerdir kullanıyorum. Hayat kalitem arttı.
yatsan.com

  • SiyamkedisiZorro  (03.06.20 11:31:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.