[]

Beyoğlu Karaköy’e ne kadar uzak?

Yürüyerek ne kadar sürer? Karaköy’de işim var. Ama Karaköy’de uygun fiyatlı apart otel bulmak zor. Toplu taşıma işine hiç bulaşmadan işimi halletmek istiyorum.
 
beyoglu'nun neresi, karakoy'un neresi? mesela sishane metrosu'ndan karakoy iskelenin oralara yokus inerek yuruyebilirsiniz keyifli bi yoldur hatta.


  • hjarteblod  (02.06.20 22:28:59 ~ 22:29:08) 
10 dakikada yokuşu çıkarsın.
Haritadan da bakabilirsin fikir edinmek için.

İskele- istikal caddesi tünele yürümense 15 dakika gibi.

Uygun fiyatlı otel yerine; beyoğlu öğretmenevine bakabilirsin.
İskele -beyoğlu öğretmenevi yürüyerek 20 dakikadır yaklaşık.
  • jimjim  (02.06.20 22:29:02) 
en yakın iki nokta arası yürüyerek 10 dakika, en uzak iki nokta arası 30 dakika.


  • orpheus  (03.06.20 01:24:52) 
Beyoğlu ilçedir. Karaköy o ilçenin içindeki bir semt.


  • Sellim  (03.06.20 01:29:24) 
google mapsten noktaların adresini girip mesafe alıp yürüme ile ne kadar süreceğini hesaplatabilirsin


  • delidiyorum  (03.06.20 08:00:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.