[]

MR Raporu Çeviri (Kısacık)

Merhaba,

Bilgisayar başında fazla duramadığımdan hemen size soruvereyim dedim. Şunlar kısaca ne demek? Çok teşekkürler...

(Boynumun dümdüz olduğunu çözdüm ama, aşağıdakilerden kaçı fıtık anlayamadım.)


İntervertebral diskler dehidrate dejenere görünümdedir .

C3-4 düzeyinde annuler bulging izlenmiştir .

C4-5 diskinde hafif derece santral posterior protrüzyon izlendi. Anterior subaraknoid mesafe obliteredir. Spinal kord basılıdır.

C5-6 diskinde santral posterior protrüzyon izlendi. Anterior subaraknoid mesafe obliteredir. Spinal kord basılıdır.

C6-7 diskinde santral posterior protrüzyon izlendi. Anterior subaraknoid mesafe obliteredir. Spinal kord basılıdır.

 
daha iyi bilen birisi çıkar mutlaka ama, anladığım kadarıyla birkaç tane boyun fıtığı var. omuriliğe baskı yapıyor.


  • inheritance  (02.06.20 13:39:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.